Wszyscy cieszymy się bo niedługo święta. Co prawda śniegu nie ma oraz ogólnie pogoda nie za bardzo dostosowała się do  Świąt, ale trudno. At...

1 Comments
Wszyscy cieszymy się bo niedługo święta. Co prawda śniegu nie ma oraz ogólnie pogoda nie za bardzo dostosowała się do  Świąt, ale trudno. Atmosferę możemy w domu sobie sami zrobić... włączamy kolędy, pieczemy pierniczki i oczywiście ubieramy choinkę. Zapach igliwia najlepiej obrazuje te nadchodzącą Wigilię. Jednak nie każdy ma żywą chojkę, jednak wystarczy wybrać się do lasu po parę gałązek świerkowych i zrobić stroik. Poniżej pokaże jak ja zrobiłam tegoroczny stoik.
Potrzebne:
podłużna świeczka 

ozdoby typu bombki, kokardki itp.

gałęzie świerkowe


gąbka do kwiatów (można kupić w kwiaciarni) 
gałązki dzikiej róży
Wykonanie jest dość proste. Wystarczy powbijać w gąbkę gałązki. Uwaga! Gąbka nie ''regeneruje się'' więc trzeba uważać aby jej nie zniszczyć. Później  w środek wbijamy świeczkę i układamy ozdoby według upodobania.
Efekt 
numer 1

numer 2 
Kartki świąteczne z reniferami:
-potrzebne są:farba brązowa, pędzelek, kartka z bloku technicznego, kredki, pisaki czerwony i czarny. Odciskamy palce pomalowane farbami i musimy tylko domalować  inne elementy.


A tu prezencik od Asi <3


 Tu jeszcze zdjęcia z ostatniej w gimnazjum wigilii klasowej. (Jedna z koleżanek nie zgodziła się na udostępnienie jej wizerunku. Zgodnie z życzeniem kochana.)
You may also like

1 komentarz:

  1. NO patrzcie tylko !
    Jakie dupery :D :3

    OdpowiedzUsuń

*Dziękuje za każdy komentarz!