Pielgrzymka to chyba najlepsze określenie naszego wyjazdu do Lichenia. W naszej szkole jest tradycja  że przed testami gimnazjalnymi trzecio...

12 Comments
Pielgrzymka to chyba najlepsze określenie naszego wyjazdu do Lichenia. W naszej szkole jest tradycja  że przed testami gimnazjalnymi trzecioklasiści jeżdżą pomodlić się o dobre wyniki (chodzę do katolickiej szkoły). Jednak w tym roku przez całe zamieszanie pojechaliśmy dopiero po testach i przypadek chciał że w dzień wyników. Nawiązując do tego nie byłam dużo zaskoczona, bo jestem zbyt niecierpliwa i od razu po testach sprawdzałam poprawne odpowiedzi. Miłym zaskoczeniem było dla mnie rozszerzenie z angielskiego oraz polski. Wracając do wycieczki. Po dojechaniu na miejsce, pierwsze co to poszliśmy na Golgotę by odprawić Drogę Krzyżową. Później godzina wolna, my z dziewczynami spędziłyśmy ją na... jedzeniu! Tak, objadałyśmy się ciastami i innymi na ławce przed bazyliką. Haha.Następnie msza w kościele i znowu godzin wolna. Wykorzystaliśmy to na wejście na wieżę. 31 pięter, schodami, no niezły wycisk, ale widoki były tego warte. Po powrocie na dół powoli ruszaliśmy na zbiórkę, po drodze jeszcze na zapiekankę, która była pyszna. I powrót do domu.Polecam gorąco przyjazd do Lichenia. Bazylika jest naprawdę piękna. Chcę również zapowiedzieć post, który pojawi się niebawem, w zasadzie dwa wpisy. Jeden będzie z typu refleksji, bo zauważyłam na innych blogach, ze was to ciekawi. Nie będę zdradzała nic więcej jak na razie. Kolejny to będzie wakacyjny konkurs na selfie. Nie dopracowałam jeszcze szczegółów,ale z racji tego że poniedziałek będzie moim ostatnim dniem w szkole będę miała czas by dopracować. 


♥ 24.06 Bal 


You may also like

12 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia. Fajnie, że wyjazd się udał.

  http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. sliczne zdjecia, na pielgrzymce pewnie poznal duzo fajnych ludzi :)
  http://eveline-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe zdjęcia :)
  yukozmienia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam kilka lat temu. Przepiękne miejsce

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne zdjęcia, nigdy tam nie byłam :/
  pugix.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo też jestem uczennicą 3 gim (jeszcze) ale niestety u mnie nie organizują takich pielgrzymek przed egzaminami,ale wiem ,że przed maturą takie coś jest,ale do Częstochowy.Ogólnie to lubię takie coś,świetny pomysł i widzę ,że Twoja pielgrzymka udana :)
  + fajny ksiądz :) http://malinoweciernie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahah no ksiądz jest spokoo
   To chyba wszedzie przed maturą jest wyjazd x

   Usuń
 7. Piękne miejsce :) U nas po testach z naszej szkoły była możliwość pojechania do Częstochowy ;)

  lusiaa-lusiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

*Dziękuje za każdy komentarz!