Po kilkunastu dość zabieganych dniach nastąpiło kilka spokojnych..a zarazem nudnych. Większość czasu poświęcam nauce, bo muszę powyciągać oc...

9 Comments
Po kilkunastu dość zabieganych dniach nastąpiło kilka spokojnych..a zarazem nudnych. Większość czasu poświęcam nauce, bo muszę powyciągać oceny. Jest ciężko, ale wiele osób mnie wspiera.Jeden przedmiot mam już z głowy. Zaczęłam też robić wiosenne porządki w pokoju i wyrzuciłam mnóstwo starych rzeczy. Byłam też w weekend w Ciechocinku u Pauliny. Pogoda nie dopisała, ale udało nam się zrobić kilka zdjęć. Pogoda zaś teraz jest piękna, słoneczko, ale co chwila przelotny deszczyk i przechodzące obok burze. W Rossmann tylko drobne zakupy, ostatnio jakoś nie mam weny do wydawania pieniędzy, haha. Byliśmy też na dniu otwartym w innej szkole. Szału nie było,ale lepsze to niż nic w sumie.
Chciałam jeszcze wspomnieć o #100happydayschallange. Polega to wyzwanie na tym aby zarejestrować się tu i codziennie przez 100 dni dodawać na twitterze, facebooku lub innym zdjęcie, które kojarzy nam się z radosną chwilą. Ma to na celu pokazanie nam, ze powinniśmy się cieszyć z małych rzeczy. Więcej informacji na stronie, na której trzeba się zarejestrować  Zachęcam was do udziału, sama mam już za sobą 10 szczęśliwych dni. Polecam!
Do napisania 

Moje drobne zakupy

Obserwacja za obserwację.
Zostawiajcie linki do swoich blogów, 
chętnie zajrzę ;)


You may also like

9 komentarzy:

 1. Hej, bardzo fajny post :) i Cały blog jest super. Na pewno postaram się wpadać częściej W wolnej chwili zapraszam też do mnie www.divoces.blogspot.com :) Jeśli mój blog również Ci się spodoba to co powiesz na wspólną obserwację? :)
  Pozdrawiam, Kasia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nutella <3 mniam
  Świetny post!
  Obserwujemy?

  http://marttfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne Kasiu :* http://hakumata99.blogspot.com/ --> wpadnij jak będziesz miała okazję :D

  OdpowiedzUsuń
 4. mega! <3
  Obserwujemy? Jeżeli tak, to zacznij : ) Odwdzięczę się tym samym :D
  Pozdrawiam! ;)

  http://daria-ef.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyzwanie bardzo pozytywne ;) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

*Dziękuje za każdy komentarz!