Nie sięgam pamięcią, na tyle daleko, by przywołać Wam wspomnienie pierwszego dnia. Nie zliczę ile wysiłku, łez i nerwów kosztowała mnie ta d...

5 Comments
Nie sięgam pamięcią, na tyle daleko, by przywołać Wam wspomnienie pierwszego dnia. Nie zliczę ile wysiłku, łez i nerwów kosztowała mnie ta droga. Nie jestem też w stanie wycenić wszystkich cudownych chwil. Teraz piszę do Was jako absolwentka. Skończyłam przygodę ze szkołą na dobre, jednakże edukacja dalej będzie mi towarzyszyć. Siedząc teraz samotnie w domu otulam się wspomnieniami, by jak najwięcej emocji wpleść w ten post. Przez 12 lat przygody szkolnej poznałam szerokie grono osób. Niektórzy sprawili, że z chęcią chodziłam do szkoły, inni zaś potrafili mnie zrównać z ziemią i wymieszać z błotem. Nauczyłam się nie tylko szeregu mniej lub bardziej potrzebnych informacji czy umiejętności. Nauczyłam się, co ważne, że życie nie jest sprawiedliwe ani łatwe. Wchodząc w dorosłość, dostałam brutalną lekcje życia. Cały stres związany z egzaminami powiązał się z problematyczną codziennością. Jednak jak widać, co mnie nie zabiło, być może i wzmocni. Cieszę się, że na mojej drodze stanęło tylu wspaniałych ludzi, właśnie dzięki uczęszczaniu do tych, a nie innych szkół. Czasami przypadkowe znajomości, które zostały do teraz. Nieocenione wsparcie i motywacja. Tyle razy słyszałam, że skoro dobrze się uczę, to moje życie musi być łatwe. Jest proste. Ale dla ludzi, którzy patrzą na nie z boku.
Teraz czeka mnie kolejne wyzwanie, a mianowicie całkowita zmiana otoczenia, studia. Nie traktuje tego jako przeszkodę czy problem ale jako wyzwanie. Kolejne, jedne z wielu. Po tym wszystkim czego się nauczyłam przez te 12 lat mogę być pewna tylko jednego- najlepiej jest liczyć w stu procentach tylko na siebie. Czasami rzeczy od nikogo nie zależne potrafią zniszczyć wszystko.
___________________________________________________________________

robespierwsza  druga  trzecia


You may also like

5 komentarzy:

 1. Super tekst! Ten strój jest świetny <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny strój kąpielowy ;)

  Zapraszam CAKEMONIKA ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. hi, ım a new follower on your blog .for gfc ... ı hope you will be back ...
  http://soslubadem.blogspot.com.tr/

  OdpowiedzUsuń
 4. No nieźle lala. Great moves keep it up!

  OdpowiedzUsuń
 5. Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? (f4f) Let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  OdpowiedzUsuń

*Dziękuje za każdy komentarz!